Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmeti
          Pencere ölçüleriniz ne olursa olsun mutlaka şık bir görünüm ile bezenmelidir. Ev ve iş yerlerimiz günlük hayatımızı geçirdiğimiz mekanlar olmaktan çıkıp hayat tarzımızı ve zevklerimizi yansıtan birer obje haline gelmiştir.

          Rasgele ya da acele ile yapılan seçim ve uygulamalar zamanla görüntü kirliliği ve mali  külfetten başka bir şey olmayacaktır. Titiz çalışma- geniş ürün yelpazesi ekonomik uygulamalar için Perdevi Tasarım .

          Dikiş perdede en önemli etkendir çünkü kumaşı perde yapan dikişidir.  Kaliteli işçilik  ve uzun ömür için Perdevi Tasarım.  Ekip montaj ve sorunsuz teslimat  perdenin finalidir. Zamanında teslimat ve sorunsuz montaj için bize başvurun.

Ölçü Alma Hizmeti
          Perdenin güzelini en kullanışlısını en popülerini yapabilmek için perde dikişinden anlayan hangi kumaşın nerede kullanılacağını hangi tülün nasıl perde dikileceğini bilmek o tecrübeye sahip olmak aradığınız öncelik olmalıdır.

          Perdenin evinizi nasıl değiştirdiğini Perdenin deklarasyonda ne kadar önemli olduğunu ve perdenin mühim bir ihtiyaç olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

          Değişik mekânlarda perde değişik modeller uygulanarak evinizin görünümünü tamamen güzelleştirir. Bunun için perdenizi en güzel en estetik en hesaplı en hızlı ve kullanışlı bir şekilde yapabilmek için bazı kalıplarımız var.

          Öncelikle Perde ölçünüzü detaylı bir şekilde almamız çok önemli perde dikişinizi yapmadan önce perde dikilecek pencerelerinizin ve mekânınızın resimlerini çekiyoruz, perde ölçülerinizi alıyoruz, bilgisayara yüklüyoruz, tarzınıza ve mekânınıza uygun perde modelleri üretiyoruz.

Dikiş Hizmeti
          Bünyemizde bulunan seçkin perde firmalarının tül ve kumaşlarının haricinde perde de dikişi yapmaktayız. Getireceğiniz tül ve kumaşlarınızı bünyemizde bulunan perde dikiş atölyemizde istediğiniz perde modeli veya bizim size tavsiye edeceğimiz perde modelleri en iyi  şekilde dişi yapılır ve montaj hizmetiyle perdeleriniz pencerelerinize takılır. Yıllarca size perde konusunda hizmetimiz kesintisiz devam eder. Perdelerinizi taşınma sırasında tadilat yaptırabilir ve perdelerinizi diğer perdelerle değiştirebilirsiniz.

 Montaj Hizmeti
          Perdevi Tasarım, müşterilerine İstanbul sınırları dahilinde montaj hizmeti vermektedir. Ayrıca firmamız dışında almış olduğnuz perdelerinizin müşteri temsilcilerimize ölçü ve özelliklerini bildirerek montajlarını yaptırabilirsiniz. Montaj hizmetlerimizin fiyatları, gidilecek mesafeye, montajı yapılacak perde ve bileşenlerinin özelliklerine göre değişmektedir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

 
 

  ADRES: Atatürk Bulvarı İMÇ 2. Blok No:2506 Unkapanı - İstanbul - TÜRKİYE
TELEFON: (0212) 526 36 86
FAX: (0212) 526 36 85
E-POSTA: info@perdevitasarim.com
 
 
 
   
 
© 2011 perdevitasarim.com | Her hakkı saklıdır.| Web Dizayn PC Yazılım